En yakın servis noktası, kargo şubesi!

Siz de arızalı cihazınızı bir bilen yapsın diyorsanız ve konumunuz servisimize uzak ise “Ücretsiz Kargo Hizmeti" ile tanışın. Bu hizmet yalnızca taşınabilir dizüstü bilgisayarlar için geçerlidir ve tek yönlü ücretsizdir!

Tüm Türkiye'den Ücretsiz Kargo ile arızalı cihaz göndermek için lütfen Müşteri Hizmetlerimizi arayıp, arıza kaydı yaptırın veya Servis Talep formunu eksiksiz doldurup gönderin.

Bilgisayarınızı varsa orijinal kutusu ile gönderin, orijinal kutusu yoksa Kargo Ambalaj hizmetinden yararlanabilir veya kargoda zarar görmeyecek şekilde kendi imkanlarınızla paketleyebilirsiniz.

Koşullar

Daha önce başka bir servise gitmiş veya her hangi bir şekilde arızasına müdahale edilmiş bilgisayarlar, servis garantili bilgisayarlar ve onarım bedeli 180 TL altında olan ve/veya tamir onayı almayan bilgisayarlar ücretsiz kargo ile gönder kampanyasından yararlanamaz.

Bilgisayarınızın orijinal kutusu yok ise 42x32x8 cm kutu ebatları notebooklar için ideal olup bir adet notebook için bu ebatların üzerinde yapılan gönderilerde ücretsiz kargo kampanyasından yararlanamamaktadır.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...