MSI’ın Yeni Oyun Canavarı
05
Kasım

Yeni bir sızıntı, MSI’ın yeni bir dizüstü bilgisayar tanıtma hazırlığında olduğunu doğruladı.

İşlemci olarak Intel i7-9750H’ın bir önceki nesil Intel i7-8750H’a nazaran yüzde 28 daha hızlı olacağı öngörülüyor. Ayrıca cihaz, Intel i7-7700HQ’dan iki kat daha hızlı olacak. Cihaz GeForce GTX 1050 Ti 3D Mark testinden 9.114 puan almışken, GTX 1650 11.294 puan aldı. Bu da yüzde 24’lük bir performans artışı olduğunu gösteriyor. Her oyunu 1080p kalitesinde açabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Cihaz RAM, depolama ve ekran tarafından ise seçenekli olarak sunulacak. Minimum 16 GB RAM ile gelmesi beklenen cihazda, daha fazla RAM seçeneği olacak. Ekran tarafında ise 1080p ekrandan başlayarak, 2K ekrana kadar seçenekleriniz olacak. Depolama ise yine aynı şekilde farklı varyasyonlar ile gelecek.

Söz konusu MSI dizüstü bilgisayarın global fiyatının ne olacağı, ülkemize gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

Bilen Notebook Servisi Türkiye’nin her yerinde ücretsiz kargo hizmetiyle size en yakın MSI teknik servis sloganıyla hizmet vermektedir. Garanti süresi bitmiş veya garanti dışı kalmış MSI notebooklarınız için özel MSI Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Online destek ve yardım alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönder hizmetinden faydalanarak, arızalı cihazınızı onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button