MSI Anakart Tamiri
18
Mart

Yükse kalite bilgisayar olarak kabul edilen MSI, en önemli donanım parçasından birisi olan anakart birçok sistem özelliğini üzerinde taşıdığından arızalanması daha kolaydır. Bu parçanın bozulması halinde tamir edilmesi, gelişen teknolojiler sayesinde mümkün olmuştur. Eskiden bozulan kart sistemin yerine yenisinin eklenilmesi söz konusuyken, bugün buna bazı durumlarda gereksinim duyulmamaktadır.

Darbe ve düşme sonucunda meydana gelen arızalardan tutunda, besleme devrelerinde ortaya çıkan arızalara kadar anakart üzerinden problemler yaşanabilir. Şarj devresinde meydana gelenler ve soketlerde yaşanan arızılar da, anakart problemlerinden bazılarıdır.
Bilgisayarınız çalıştığı zaman birden kilitleniyorsa, ses alamıyorsanız, ekranda kaymalar meydana geliyorsa, görüntü kayboluyor veya garip sesler alıyorsanız, muhtemel bir anakart arızası yaşıyorsunuzdur. Bu tür işaretler aldığınızda, geç kalmadan bilgisayarınız için MSI Servis desteği almanız, onarım maliyetlerinin büyük olmasını engellemeniz anlamına gelir.

Bunlara rağmen bilgisayarınızın sorununu çözemediyseniz yetkili servislere başvurmalısınız. Bilen Notebook Servisi Türkiye’nin her yerinde ücretsiz kargo hizmetiyle size en yakın teknik servis sloganıyla  hizmet vermektedir. Garanti süresi bitmiş veya garanti dışı kalmış laptop veya notebook için özel Bilgisayar Servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Online destek ve yardım alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönder hizmetinden faydalanarak, arızalı cihazınızı onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button