Monster Servis
05
Şubat

Monster Servis hizmetini profesyonel teknisyenlerimizle hızlı ve garantili  bir şekilde veriyoruz. Mecidiyeköy’de bulunan servis merkezimiz yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir.

Türkiye’de ve dünyada salgın tedbirleri kapsamında evden çalışma ve uzaktan eğitimin öne çıkmasıyla bilgisayarlar başta olmak üzere teknoloji ürünlerine talep arttı. Dünya genelinde bilgi teknolojileri pazarı, 2020’nin üçüncü çeyreğinde, 2019 yılının aynı dönemine kıyasla yüzde 19,4’lük büyüme göstererek, toplam teknoloji pazarındaki payını yüzde 14,6’ya yükseltti.

Evlerde daha fazla vakit geçirdiğimiz bu süreçte günlük yaşantımızda bir hayli fazla yer kaplayan notebooklar, mesafelerin kısalmasına görüşmelerimizi kolaylıkla yapmamıza olanak tanımaktadırlar. Hatta resmi yazışmalar, çeşitli çizim işlemleri gibi işsel meselelerinde büyük kısmını bu cihazlar üzerinden halledebiliyor oluşumuz, normal olarak hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmelerine neden olmaktadır. Ancak gerek kullanıcı hatası gerekse üretim hatasına bağlı olarak satın aldığınız notebooklar da kısa sürede arıza görülebilir. Bununla birlikte bir süre kullandıktan sonra voltaj dalgalanmasına bağlı olarak da arıza oluşabilir.

Hizmetimizden yararlanmak ve bize ulaşmak için Bilen Notebook Teknik Servis Merkezine Servis Talebinde bulunarak  online destek ve yardım alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönderi hizmetinden faydalanarak, arızalı Monster cihazınızı onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button