Laptop Tamiri
23
Kasım

Laptop tamiri, gelişen ve hızla ilerleyen teknoloji içerisinde yeniliklere açık daha pratik ve daha az masraflı bir hale getirmek için çalışıyoruz.

Notebook ve Laptoplar, ufak tefek sarsıntılar da arıza çıkarabilen, hassas kullanılması gereken ürünlerdir. Laptop tamiri, deneyimli ve profesyonel servisler tarafından olduğu müddetçe kolay bir işlemdir. Müdahale görmemiş ürünlerin onarımı %90 oranındadır. Laptop arızaları genellikle ısınmadan kaynaklı olmaktadır.

Hızlı onarım ve Ücretsiz Genel Bakım hizmeti ile laptopunuz tamir olmakla kalmaz kullanım ömrü uzar ve performansı artar. Sonuç olarak Servis Garantisi ile paranızın tam karşılığını almış olursunuz.

Üstelik bu hizmete ulaşmak için uzun yollar kat etmenize gerek yok artık. En yakın kargo şubesinden bize cihazınızı gönderebilirsiniz. Tüm Türkiye’den Ücretsiz Kargo ile arızalı cihaz göndermek için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayıp, arıza kaydı yaptırın veya Servis Talep formunu eksiksiz doldurup gönderin. Servis hizmetimiz değişen orijinal parçalar için 6 – 24 ay, Onarım işçiliği için 3 – 6 ay arasında garanti vermektedir.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button