Laptop Ekran Değişimi
09
Ocak

Laptop’ların en sık hasar alan bileşenlerinden biri de ekranları oluyor. Bu hasar düşme, yanlışlıkla üstüne basma veya sıvı teması nedeni ile oluşabiliyor. Peki bozulan bir laptop ekranını değiştirmek mümkün mü ?

Laptop ekranı genelde marka ve modele göre değişmektedir. Standart ekranlar, LCD ekranlar, led ekranlar, pin farklılığı da söz konusu olmaktadır. Mesela bazı ekranlar 30 pin kullanırken bazı ekranlar 20 pin kullanılır bu açıdan laptop ekran değişimi standart bir fiyata bağlı değildir. Marka ve model gözeterek farklı farklı versiyonlar farklı farklı çeşitli ekran ve panel fiyatları ortaya çıkmaktadır. Laptop’ların marka ve model numarası genellikle alt kısımda yazmaktadır. Öğrendiğiniz marka ve model numarası ile garantisi dolmuş laptopınız için servis talebinde bulunmadan önce fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Bilen Notebook Teknik Servis Merkezine Servis Talebinde bulunarak  online destek ve yardım alabileceğiniz gibi,Türkiyenin her yerinden ücretsiz kargo gönderi hizmetinden faydalanarak, arızalı Laptop,  notebook, tablet, bilgisayar ve telefon cihazlarınızı onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button