Laptop Anakart Tamiri
16
Haziran

Anakart, laptop ve notebook ürünlerinde sıkça arızalanan ünitelerin başında gelir. Laptop anakartları, ufak tefek sarsıntılar da arıza çıkarabilen ve hassas kullanılması gereken ürünlerdir. Laptop anakart tamiri, deneyimli ve profesyonel servisler tarafından olduğu müddetçe kolay bir işlemdir. Müdahale görmemiş ürünlerin onarımı %90 oranındadır. Laptop anakart arızası genellikle ısınmadan kaynaklı olmaktadır. Bu ısınma işlemi neticesinde bilgisayarınız aşırı sıcaklık ile birlikte anakarta zarar vererek laptop anakartını bozmaktadır.

Garantili bir laptop anakart tamiri sizi fazla maliyetten kurtaracaktır. Eğer laptop anakart arızası çıkarttı ise hemen hurdaya ayırmayın. Öncelikle bir tamir yolunu seçin ve görün. Eğer gerçekten tamir olma olasılığı yok ise o zaman değişim yolunu seçebilirsiniz.

Laptop anakart arızası belirtileri nelerdir?

  • Bilgisayarınızın açma kapama düğmesine bastığınızda elektrik geliyor mu?
  • Laptop açma kapama düğmesine elektrik geliyor fakat görüntü gelmiyor mu?
  • Laptop açıkken kendiliğinden kapanıyor mu?
  • Laptop açılırken bir anda donuyor mu?

Bu 4 ihtimal bilgisayarınızın ana kartında arıza olduğunu göstermektedir.

Peki, böyle bir durumda ne yapmak gerekir? Öncelikle kaliteli bir teknik servis firması araştırıp emin ellere teslim etmeniz gerekmektedir.

Laptop ve notebooklara daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde, hızlı arıza tespiti ile bilgisayarınızı daha çabuk onarır. Anakart ve diğer tüm bileşenlerin onarımı daha uygun maliyetleri ile paranızı boşa harcatmaz. Ücretsiz Kargo gönderimi zamanınızı boşa harcatmaz, hizmet ayağınıza gelir. Ücretsiz Genel Bakım ile olası arızaları engelleyebilir, cihazınızın ömrünü uzatıp, performansını arttırabilirsiniz. Servis Garantisi ile paranızın tam karşılığını almış olursunuz.

Bilen Servis Merkezine Servis Talebinde bulunarak  online destek ve yardım alabileceğiniz gibi Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönderi hizmetinden faydalanarak arızalı laptop onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

Elektronik bilgi ve profesyonel onarım makinelerine sahip olmayan teknik servisler, kullanıcı ve teknik servis arayanlar için ayırt edici olmalıdır. Dell, Asus, Msi, Acer, Casper, Apple, Hp, Lenovo ve diğer markalara hizmet veren  Bilen Laptop Servisi uzman ve deneyimli çalışanları ile size güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button