Dünyanın İlk Mini-Led Ekranlı Bilgisayarı
25
Aralık

Tayvan merkezli teknoloji devi MSI, CES 2020’de dünyanın ilk mini-LED ekranlı dizüstü bilgisayarını tanıtmaya hazırlanıyor. Creator 17 olarak adlandırılan model yüksek görsel deneyim sunuyor.

MSI, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile birlikte Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2020’de, mini-LED ekranlı Creator 17 dizüstü bilgisayarını tanıtacağını duyurdu.

MSI Creator 17

MSI Creator 17’nin yaratıcı ruhlar için birinci sınıf renk doğruluğu ve görsel eğlence deneyimi sağlayabilen, dünyanın mini-LED ekranlı ilk dizüstü bilgisayarı olduğunu açıklandı. Creator 17, 1.000 nit parlaklık sunan 17 inçlik bir mini-LED ekrana sahip. Bu teknolojinin 240 bölgeye yerel karartma ve aydınlatma kontrolü sağladığı açıklanırken, en parlak beyazlarla canlı görüntüler, en derin siyahlarla ise daha keskin ve daha ayrıntılı görüntüler sunduğu ifade ediliyor. Mini-LED ekranın yanı sıra en son CPU ve GPU teknolojisinin kullanıldığı açıklanan Creator 17, 8K görüntü çıkışını destekleyen ilk Type-C bağlantı noktasına ve 624 MB/s’ye kadar hıza sahip dünyanın en hızlı UHS-III SD kart okuyucusuna da sahip olacak. Dizüstü bilgisayarın hangi tarihte ve nasıl bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği konusunda ise şimdilik bir bilgi yok.

Bilen Notebook Servisi Türkiye’nin her yerinde ücretsiz kargo hizmetiyle size en yakın teknik servis sloganıyla  hizmet vermektedir. Garanti süresi bitmiş veya garanti dışı kalmış laptop veya notebook için özel Bilgisayar Servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Online destek ve yardım alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönder hizmetinden faydalanarak, arızalı cihazınızı onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

 

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button