Casper Servis
06
Şubat

Casper Servis hizmetini profesyonel teknisyenlerimizle hızlı ve garantili  bir şekilde veriyoruz. Mecidiyeköy’de bulunan servis merkezimiz yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir.

Dijitalleşmenin seviye atlayarak hızlanması, evden çalışmayı belki de hayatlarında ilk defa deneyimleyen kişileri, bambaşka bir paradigmanın içerisine itti. Bu değişimi, özellikle dizüstü bilgisayar ve tablet satışlarının tüm dünya genelinde arttı.

Günlük yaşantımızda hem iş hem eğitim sebebi ile daha fazla vakit geçirdiğimiz teknolojik aletlerde daha fazla arızalar görülmektedir. Teknolojik ihtiyacımızın bu kadar arttığı bir dönemde Bilen Notebook Servisi ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Casper Servisine gelen her Casper dizüstü bilgisayarın öncelikle arıza tespiti yapılır. Profesyonel teknisyenler tarafından cihazınız testlere sokulur. Arıza tespiti yapılan cihazınızın onarımı için öncelikle size değişecek yedek parça, yapılacak tamir işlemleri dâhil olmak üzere size teklif sunuyoruz. Bu şekilde ilerlemeye devam ederek yapılacak tamir işleminin size ne kadara mal olacağı hakkında bilgi veriyoruz. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyor ve garantili bir şekilde size iade ediyoruz.

Hizmetimizden yararlanmak ve bize ulaşmak için Bilen Notebook Teknik Servis Merkezine Servis Talebinde bulunarak  online destek ve yardım alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönderi hizmetinden faydalanarak, arızalı Casper cihazınızı onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button