Arızalı Bilgisayarınızı Evden Çıkmadan Servise Gönderin
10
Haziran

Notebook, tablet veya telefonunuz arızalandı ve siz bu salgın döneminde evden veya iş yerinizden çıkıp kalabalığa karışarak risk almak istemiyorsanız tam size göre bir çözümümüz var.

Bu gibi durumlarda anlaşmalı olduğumuz UPS kargo ile “Ücretsiz Kargo Hizmeti”mizi kullanıp arızalı cihazınızı evinizden veya iş yerinizden aldırıp servisimize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmet yalnızca taşınabilir dizüstü bilgisayarlar, tablet ve telefonlar için geçerlidir ve tek yönlü ücretsizdir.

Tüm Türkiye’den Ücretsiz Kargo ile arızalı cihaz göndermek için Müşteri Hizmetlerimizi arayıp, arıza kaydı bırakabilir veya Servis Talep formunu eksiksiz doldurup gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargo olarak UPS Türkiye’yi seçme nedenimiz, taşıma işlemlerinin daha hassas ve özenli olarak yapılmasıyla beraber, 3.000’e yakın çalışanı, 260’tan fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında da sektörün lider firmaları arasında yerini almış olmasıdır.

Koşullar
Daha önce başka bir servise gitmiş veya her hangi bir şekilde arızasına müdahale edilmiş bilgisayarlar, servis garantili bilgisayarlar ve onarım bedeli 180 TL altında olan ve/veya tamir onayı almayan bilgisayarlar ücretsiz kargo ile gönder kampanyasından yararlanamaz.

Bilgisayarınızın orijinal kutusu yok ise 42x32x8 cm kutu ebatları notebooklar için ideal olup bir adet notebook için bu ebatların üzerinde yapılan gönderilerde ücretsiz kargo kampanyasından yararlanamamaktadır.

Tablet ve telefonlar mümkünse orijinal kutularında yoksa uygun ebatlarda bir kutuya koruması sağlanarak konulmalıdır. Kendi ebadını çok fazla aşan kutularla gönderilen ürünler kampanyadan yararlanamaz.

 

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button