Apple Servis Ücretleri
04
Nisan

Apple ürünlerine servis hizmeti alabileceğiniz, İstanbul, Mecidiyeköy’deki servisinde bakım onarım ve tamirat hizmeti veren Bilen Servis, alanında uzman ekibi ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Mac Bilgisayar Onarım Maliyeti Ne Kadar ?

Garanti süresi sona ermiş veya kullanıcı hatasıyla garanti dışı kalmış Mac ürünler için fiyat, onarımın türüne bağlıdır. Detaylı bilgi ve servis fiyatını öğrenmek için Mac Servis bağlantısından iletişime geçebilirsiniz.

Pil Onarım 

Pilinizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız Mac dizüstü bilgisayarınız için onarım gerekmeyebilir. Pil performansınızı en üst düzeye çıkarmak için bu ipuçlarını kullanın. Mac’inizi açamıyorsanız veya ekran kararıyorsa sorunu çözmek için bu adımları izleyin.

Mac dizüstü bilgisayarınızın onarımına yönelik servis hizmeti fiyatlandırması cihazın onarım türüne göre değişiklik göstermektedir.

İphone Onarım Maliyeti Ne Kadar ?

Garanti süresi sona ermiş veya kullanıcı hatasıyla garanti dışı kalmış İphone ürünler için fiyat, onarımın türüne bağlıdır. Detaylı bilgi ve servis fiyatını öğrenmek için Apple Servis bağlantısından iletişime geçebilirsiniz. Onarıma yönelik servis hizmeti fiyatlandırması cihazın onarım türüne göre değişiklik göstermektedir.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...