Anakart Tamiri
21
Aralık

Laptopunuz veya masaüstü bilgisayarınız açma düğmesine bastığınızda, açılmıyor mu? Aşırı mı ısınıyor? Kablosuz internetiniz & ses kartınız & network kartınız çalışmıyor mu? Ekranda görüntü yok, yatay dikey renkli çizgiler veya sabit renkler mi çıkıyor ekranda. Bu gibi sorunlar anakart arızası nedeniyle meydana gelen tipik göstergelerdir.

“Bilgisayarım birden arızalandı hiç açılmıyor!” bu sorunu çok kez duymuşsunuzdur. Bu sisteminizde fiziksel bir problem olduğunu gösterir. Teknik bilgiye sahip deneyimli kullanıcılar, olanakları ölçüsünde çeşitli bileşenleri deneyerek sorun anakartta, bellekte, işlemcide veya ekran kartında” diyebilirler ancak gerisi farklı bilgi ve deneyimi gerektirir. Teknik servisi ziyaret etmek kaçınılmaz hale gelmiştir.

En karmaşık bileşen anakarttır. Aynı zamanda pek çok sorun anakart üzerindeki bir arızadan kaynaklanabiliyor. Değişimi istenen tüm cihaz anakartlarının tamiri mümkündür ve anakart tamir maliyeti çok daha ekonomik olmaktadır.

Anakart tamiri yalnızca konusunda uzman ve profesyonel tamir cihazlarına sahip olan profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Özellikle ekran kartı tamiri ve reballing ve anakart chipset değişimişlemlerinde profesyonel elektronik kart tamirinde kullanılan profesyonel cihazlar olmadan yapılan onarımlardan düzgün bir sonuç elde etmeniz mümkün değildir. Tamiri yapılan anakartın arızayı kısa süre sonra tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Deneme yanılma yöntemi ile yapılmaya çalışılan tamirler geri dönüşü olmayan sonuçlar yaratabilir.

Elektronik bilgi ve profesyonel onarım makinelerine sahip olmayan teknik servisler, kullanıcı ve teknik servis arayanlar için ayırt edici olmalıdır. Bilen Notebook Servisi uzman ve deneyimli çalışanları ile size güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button