Anakart Tamiri
15
Ekim

Anakart tamiri diğer laptop, notebook ve masaüstü bilgisayar arızaları yanında en zor olanlarındandır.

Laptopunuz veya masaüstü bilgisayarınız açma düğmesine bastığınızda, açılmıyor mu? Kablosuz internetiniz & ses kartınız & network kartınız çalışmıyor mu? Ekranda görüntü yok, yatay dikey renkli çizgiler veya sabit renkler mi çıkıyor ekranda. Bu gibi sorunlar anakart arızası nedeniyle meydana gelen tipik göstergelerdir.

Bilgisayarım birden arızalandı hiç açılmıyor. Bu cümleyi bir çok kez duymuşsunuzdur. Bu sisteminizde fiziksel bir problem olduğunu gösterir. Teknik bilgiye sahip deneyimli kullanıcılar, olanakları ölçüsünde çeşitli bileşenleri deneyerek sorun anakartta, bellekte, işlemcide veya ekran kartında diyebilmektedirler. Ancak gerisi farklı bilgi ve deneyimi gerektirir. Teknik servisi ziyaret etmek kaçınılmaz hale gelmiştir.

En karmaşık bileşen anakarttır. Aynı zamanda pek çok sorun anakart üzerindeki bir arızadan kaynaklanabiliyor. Değişimi istenen tüm cihaz anakartlarının tamiri mümkündür ve anakart tamir maliyeti çok daha ekonomik olmaktadır.

Anakart tamiri yalnızca konusunda uzman ve profesyonel tamir cihazlarına sahip olan profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Ekran kartı tamiri ve reballing ve anakart chipset değişimişlemlerinde profesyonel elektronik kart tamirinde kullanılan profesyonel cihazlar olmadan yapılan onarımlardan sonuç elde etmeniz mümkün değildir. Tamiri yapılan anakartın arızayı kısa süre sonra tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Deneme yanılma yöntemi ile yapılmaya çalışılan tamirler geri dönüşü olmayan hasarlar bırakabilmektedir.

Elektronik bilgi ve profesyonel onarım makinelerine sahip olmayan servisler, kullanıcı ve teknik servis arayanlar için ayırt edici olmalıdır. Dell, Asus, Msi, Acer, Casper, Apple, Hp, Lenovo ve diğer markalara hizmet veren  Bilen Notebook Servisi uzman ve deneyimli çalışanları ile size güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button