iPhone Ekran Değişimi
30
Ağustos

Apple, müşteri memnuniyetine önem vermesi ile dünyanın en saygın firmaları arasında yer alıyor. iPhone ekran kırılması, sıvı teması, ön cam çatlaması veya alınan hasarlar sonrasında telefon ekranının kırılması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Bazı durumlarda ekran kendiliğinden de çatlayabilir. Bunun nedeni ise telefonun aşırı bir şekilde ısınması ya da şarjda unutulmasıdır. Yine aynı şekilde bu durumda garanti kapsamı dışında kalır. Yetkili servisler garanti kapsamı dışında kalan hasarlı telefonunuz için maliyeti yüksek faturalar çıkarabilir.

Ekranı kırık olan telefonunuzun, başka bir yerde sorunu olsa dahi, öncelikle ücretli ekran değişimi yaptırmanız istenir. Bunun başlıca sebebi, cihazı açarken kırık veya çatlak ekranların tamamen kullanılamaz hale gelmesidir.

iPhone ekranı kırıldı ve garanti kapsamı dışında kaldığında ekran değişim fiyatı nedir öğrenebilmek için hemen Servis Talebi oluşturarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button